info@hs-plastics.com.tr

+90 224 410 0082

HAKKIMIZDA

Kurumsal

HS Plastics, 40 yıldan uzun bir süredir endüstri ve ekonominin yetkin çözüm ortağı konumundadır.

HS PLASTİK, 40 yıldan uzun süredir plastik enjeksiyon sektörünün ve ekonominin yetkin çözüm ortağı konumundadır. Almanya / Lemgo da 14.000 m2 alana kurulu tesisimizde, 40 enjeksiyon makinası, 2000 m2 bakım atölyesi ile müşterilerine istenilen kalitede, kalıp tasarımı, kalıp üretimi ve plastik parça tedariki sağlamaktadır. Türkiye / Bursa şubesi 2011 yılında Nilüfer Organize Sanayii bölgesinde 1000 metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde yapmış olduğu doğru yatırımlarla 2500 m2lik yeni üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile elektronik, yapı-inşaat, su drenaj sistemleri, otomotiv, yolcu taşıma araçlarındaki tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak enjeksiyon yöntemiyle termoplastik parça üretebilen HS-Plastics, özellikle mühendislik plastikleri ile yüksek hassasiyetlerde parçalar üretebilmektedir. Müşteri beklentilerini ilk sırada gören ve takım olmayı başarabilmiş bir yönetim ilkesi ile teknolojiyi yakından takip eden, yeni yatırımlara açık bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

best
 

FELSEFEMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Nihayi hedefimiz memnun müşterilere sahip olmaktır. Müşteri memnuniyeti, başarı değerlendirmemizdeki en önemli kıstasımızdır, zira memnun müşteriler bizim en önemli hedeflerimiz ve varlığımızdır.

Güvenilir Kalite

Başarımızın temelidir! Bizim için kalite müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmektir.

AR - GE

Devamlılığı olan geliştirme çalışmalarımız, yüksek kalite standartlarımızın gelişmesinde ve müşterilerimizin başarısı için yeni teknik çözümler ortaya konmasında en önemli kaidemizdir.

Sürekli İyileştirme

Arzumuz ölçülebilen hedefler ışığında, sistematik ve saptanabilir iyileştirmeler yapmaktır. Sürekli iyileştirme süreci, sektörün tümdallarında bizim vazgeçilmez taahhüdümüzdür.

Sosyal Sorumluluk

İşyerinde, çalışanların sadakat ve motivasyonu müşterilerimiz için mümkün olan en yüksek faydayı sağlamaktadır. Her çalışan, kalite güvenilirliğimizin bir parçası olduğununi dolayısı ile sorumluluğunun farkındadır.

FİKİRDEN SERİ ÜRETİME

Yüksek kalite ve dayanıklı ürünler gökten düşmezler, kalıp yapım aşaması ve pazarlanabilir seri üretim ürünleri arasında; mükemmel bir şekilde eşleşmesi gereken yüzlerce detay ve başarı zorunlulukları olan ardışık tasarım- üretim adımları vardır. Hammadde ve makinaların mantıklı, sürdürülebilir satın alma stratejileri sonunda temin edilmesi de, çalışanlarımızın sürekli gelişimine ve sizin yenilikçi fikirlerinize cevap vermemiz de önemli bir rol üstlenmektedir. Güvenimizi Lemgo ve Bursa daki tesislerimizdeki tam otomatik makinalarımıza ve son teknoloji işleme birimlerimize borçluyuz.

SÜREKLİ GELİŞİM

Son yıllarda gaz enjeksiyon kalıplarında karmaşık ancak uygun maliyetli gelişmeler gerçekleştirip hibrit ve çok bileşenli materyellerde bir hayli güçlenip yetkinlik yelpazemizi güçlendirdik. Fakat kalıp yapımında da ödün vermeyen bir titizlik olmazsa, en iyi makineler bile potansiyellerinden geri kalabilir. Burada da güvenilir tedarikçilerimizle yapmış olduğumuz akıllıca iş birlikleriyle yüzey işlemler için kaliteye yeni standartlar getirdik. Belki de plastiği bu kadar çok sevmemizin nedeni, fikirlerimi ve hayallerimiz çok nadiren kısıtlanıyor olmasıdır. Modern plastiğin özellikleri çok yönlü, sonsuz ve ilgili gereksinimleri tam olarak karşılayacak türdedir. Plastik bugün kolayca istediğiniz her şey olabilir.

BAŞARIYI KESİNLEŞTİRME

Ürünlerimiz yüksek kalitesinin istikrarını sağlamak için özenli bir kalite yönetimi sürdürmekteyiz. Yaklaşık elli yıldır müşterilerimizin güvenini çalışarak kazandık ve bununla gurur duyuyoruz. Fakat bu başarı, bizi daha çok çalışmaktan alıkoymamaktadır. Günümüzde hızla değişen piyasalarında rekabet gücünü korumak isteyenlerin, partnerlerine tam anlamı ile güvenebiliyor olması çok önemli bir unsurdur. Sizlerin memnuniyeti, çalışanlarınızın ve çalışanlarımızın iş güvencesi ile hepimizin başarısı için, siz ve işletmeniz için böyle bir partner olmak ve böyle bir partner kalmak istiyoruz. Malzeme girişinden tasarıma, üretime, akıllı depolama yönetimine ve sevkiyata kadar tüm iş akışımız, sürekli geliştirilip iyileştirmiş, daha hızlı, daha güvenilir ve daha esnek bir şekilde organize edilmiştir.

KALIP ÜRETİMİNDE ÜSTÜN KALİTE, MODERN TEKNOLOJİ

HS PLASTİK

Minareliçavuş OSB Ihlamur Cd. No:26 (NOSAB) 16140 Nilüfer BURSA TÜRKİYE
Tel: +90 224 410 0082
E-Posta: info@hs-plastics.com.tr
 

HS PLASTICS GmbH

Wilhelm Stölting Weg 1-3
32657 Lemgo
Phone: +49 052 66 94 99 0
FAX: +49 0 52 66 94 99 26
Email: info@hs-plastics.de